Movies
Ratings
184
PapermanRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0