Movies
Ratings
196
One-LineRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0