Series
Ratings
57
UzumakiRated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 0.5- The FrogRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0