Series
Ratings
366
Baby Assassins Everyday!Rated ★ 3.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 3.5- In Search of the Lost FutureRated ★ 4.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 2.5
Botsurakuyoteino Kizokudakedo, Himadattakara Mahō-o KiwametemitaRated ★ 0.5
Quality Assurance In Another WorldRated ★ 3.0
The Magical Girl and the Evil Lieutenant Used to Be ArchenemiesRated ★ 3.5
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 3.5
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 3.0
Baby StepsRated ★ 3.5
Yozakura Quartet: Hana no UtaRated ★ 3.5
The Lady Blessed by the Gorilla God is Adored by the Royal KnightsRated ★ 3.5
Nina the Starry BrideRated ★ 2.0
5-Oku-Nen Button: Sugahara Sota no Short ShortRated ★ 3.0
CLEVATESSRated ★ 3.5
Backstabbed in a Backwater Dungeon: My Trusted Companions Tried to Kill Me, But Thanks to the Gift of an Unlimited Gacha I Got LVL 9999 Friends and Am Out For Revenge on My Former Party Members and the WorldRated ★ 3.0
Hotel InhumansRated ★ 3.0
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 3.5
Doctor Elise: The Royal Lady with the LampRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.0