Series
Ratings
170- すいかRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.0
Mr. BackRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 4.0