Titles you rated
HereditaryRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Journey's EndRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
DuelRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 4.5
Corpus ChristiRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
GreyhoundRated ★ 3.0