Titles you rated
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Renai MangakaRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hold my hand at TwilightRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Lighter and PrincessRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 5.0
True BeautyRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Kiss Sixth SenseRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0