Movies
Ratings
480- Whispering WaterRated ★ 3.0
Dragon Quest: Your StoryRated ★ 1.5
WeaponsRated ★ 3.0
Bad TripRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
The Last CastleRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
7 PrisonersRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.5