Movies
Ratings
536
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Your LetterRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5