Series
Ratings
121
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 0.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 0.5
Sword Art Online IIRated ★ 1.5
Sword Art OnlineRated ★ 1.5
Gakuen AliceRated ★ 3.0- Please Save My EarthRated ★ 3.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 3.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 2.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 3.0
- Taoist MeoteolRated ★ 3.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 2.0- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.0
- The Future DiaryRated ★ 2.0
Talentless NanaRated ★ 3.0- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.0
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 3.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0