Series
Ratings
98
As You Stood ByRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 5.0