Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Godzilla: The Planet EaterRated ★ 1.5
NobodyRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.5
JarheadRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 2.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 3.0
Battle Royale - Special VersionRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 4.5
Patlabor 2: The MovieRated ★ 5.0
Macross Frontier: The False SongstressRated ★ 3.0
The AnimatrixRated ★ 4.5