Movies
Ratings
115
The Terror LiveRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0