Movies
Ratings
17
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
CasperRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0