Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 1.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 2.5