Movies
Ratings
1306
AnnihilationRated ★ 5.0
AnonRated ★ 3.0
First ReformedRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5- All Bark No BiteRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5