Series
Ratings
40
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Love MeRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 2.5
SF8Rated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5- School Season 1Rated ★ 3.5
- School 2Rated ★ 3.5
School 4Rated ★ 3.0- School 3Rated ★ 3.0