Movies
Ratings
456
MiseryRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SamakdoRated ★ 0.5
The InvasionRated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
The CellRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5- HumintRated ★ 1.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0