Series
Ratings
155
Oshi no KoRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 2.0
I Am SoloRated ★ 5.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
BITCH X RICH 2Rated ★ 2.0
First LoveRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
My Husband's WomanRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0
When I Fly Towards YouRated ★ 3.0