Movies
Ratings
1713
3670Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5- Nobody’s HomeRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Love HotelRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
Matthias and MaximeRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
MydearRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
She's ComingRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 3.5