Series
Ratings
245- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
Mr. ScorseseRated ★ 3.5- 風林火山Rated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Heart of a SamuraiRated ★ 3.0- 알쓸별잡: 지중해Rated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Vietnam: The War That Changed AmericaRated ★ 4.0
Messi's World Cup: The Rise of a LegendRated ★ 3.5
Real Madrid: Until the EndRated ★ 2.5- 아는 외고Rated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 3Rated ★ 3.5
- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 2Rated ★ 3.0
- 전현무계획Rated ★ 2.5
- CharlotteRated ★ 3.0