Movies
Ratings
110
MotherRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0