Movies
Ratings
161
SleepRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
ZoeRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 2.5
The Children ActRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0