Series
Ratings
125- New NonstopRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0- Daddy FishRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 2.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0- New my fair PrincessRated ★ 0.5
- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
- BeybladeRated ★ 3.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0