Movies
Ratings
469
ElementalRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0- To My Good FriendRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
Varda by AgnesRated ★ 3.5
Jacquot of NantesRated ★ 4.5
LolaRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
2046Rated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5