Series
Ratings
20
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The RebelRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0