Movies
Ratings
46
The King's SpeechRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 0.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
FluRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 0.5