Series
Ratings
524
Fallout Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 2.5
Fate/strange FakeRated ★ 2.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.0- Super Dimensional Fortress Macross II: Lovers AgainRated ★ 3.0
- Macross Dynamite 7Rated ★ 3.5
- Macross 7Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 3.5
How To with John Wilson Season 3Rated ★ 4.0
How to with John Wilson Season 2Rated ★ 4.0
How to with John Wilson Season 1Rated ★ 4.0- The Treasure IslandRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 2.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
Dusk Beyond the End of the WorldRated ★ 2.0
CITY THE ANIMATIONRated ★ 3.5