Series
Ratings
28
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0