Series
Ratings
13
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0