Movies
Ratings
338
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The TerrorizerRated ★ 4.0
Taipei StoryRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0