Titles you rated
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
WITCH WATCHRated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5- 즐거운 무민 가족Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5