Series
Ratings
48- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0