Movies
Ratings
1394
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
GOATRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Yu Yu Hakusho: The MovieRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
BakudanRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
K-On! The MovieRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0