Series
Ratings
23
The ProducersRated ★ 3.0- 노방유희Rated ★ 2.0
Romance in the RainRated ★ 2.5
My Fair PrincessRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Sharp1Rated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0