Series
Ratings
171
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
MidasRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.5- Flames of DesireRated ★ 3.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
- MistressesRated ★ 4.0
MistressesRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 4.0
The Thorn BirdsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0