Series
Ratings
30
SignRated ★ 5.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0