Series
Ratings
15
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0