Movies
Ratings
1723
Black BagRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Made in KoreaRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 3.0
After the QuakeRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 2.5
The SpongeBob Movie: Search for SquarePantsRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Champagne ProblemsRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0