Series
Ratings
480
Heroes Next DoorRated ★ 3.5
Murder MindfullyRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0
Frankly SpeakingRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- Is It Cake? ValentinesRated ★ 2.0
Spring FeverRated ★ 2.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Is It Cake? Holiday Season 2Rated ★ 3.0- 도라이버: 잃어버린 핸들을 찾아서Rated ★ 3.0
- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 3.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0