Movies
Ratings
602
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 1.5
The NegotiationRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 1.5
Escape RoomRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.0