Titles you rated
- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 3.5