Series
Ratings
31
My Journey To YouRated ★ 2.0
Legend of the Female GeneralRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 2.0
- SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
HildaRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5