Titles you rated
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
자매다방Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- 태풍상사Rated ★ 2.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5- 괴물의 시간Rated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Cute Executive OfficerRated ★ 2.5
Cute Executive OfficerRated ★ 3.5
Don't be the First One!Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Polar Bear Family and MeRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5