Series
Ratings
171
Another Miss OhRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.0
- Palace of DreamsRated ★ 3.0
- Mr. QRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
- TruthRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5- The LandRated ★ 3.5
- Star in My HeartRated ★ 4.5
- Super RookieRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.5