Movies
Ratings
578
Space CowboysRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
2046Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
8½Rated ★ 4.0