Series
Ratings
113
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Thermae Romae NovaeRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.5- Tokugawa ☆ IeyasuRated ★ 1.5
AtypicalRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 5.0
GateRated ★ 4.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 1.5
No Game No LifeRated ★ 3.0