Series
Ratings
203
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Mieruko-chanRated ★ 0.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 그녀가 죽였다Rated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0