Series
Ratings
67
Shop of the LampRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Blood FreeRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0