Movies
Ratings
84
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
In Our DayRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5